Ostrava Mošnov – Kontakty

Adresa

Letiště Leoše Janáčka
Generála Fajtla 737, 742 51 Mošnov

V případě jakýkoliv dotazů nás prosím kontaktujte pomocí níže uvedeného telefonního čísla nebo e-mailu.

Kontaktní telefony

Informační telefon vyhlídkové lety: +420 558 274 400
Výcviky pilotů a letecká škola: +420 601 590 607
Kontakt pro cestující dopravními letadly: www.airport-ostrava.cz/cz/

Telefonní linka +420 558 274 400 je v provozu denně od 9:00 do 17:00. Pokud se nedovoláte, nejspíš právě létáme a ozveme se Vám ihned jakmile to bude možné.

Kdo jsme a co děláme

Jsme skupina profesionálních pilotů, kteří založili leteckou společnost, realizující vyhlídkové lety, akce Pilotem na zkoušku a další letecké zážitky z více než 12 letiš’t po celé ČR včetně letiště Ostrava – Mošnov.

Létání je naší vášní a přináší nám velikou radost. Chceme se o tuto radost podělit s Vámi a příbližit Vám krásy létání. Těšíme se na létání s Vámi! Vaši piloti z Ostravy Mošnova :-))

Naše další projekty

Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Vyzkoušejte si řídit skutečné letadlo nebo vrtulník po dohledem zkušeného instruktora. Pilotem na zkoušku je největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety a letecké zážitky z více než 12 letišť po celé ČR.

www.pilotemnazkousku.cz

Letecké zážitky

Letecké zážitky

Zážitková agentura, specializující se na letecké zážitky. V nabídce máme více než 300 leteckých zážitků, které jsme pro vás pečlivě vybrali a prověřili. Najdete u nás vyhlídkové lety balónem, tandemové seskoky padákem, nejširší nabídku leteckých simulátorů nebo akrobatické lety.

www.leteckezazitky.cz

Aeortaxík.cz

Aeortaxík.cz

Pronájem soukromých letadel pro lety po Evropě. Jednoduše vyberete cílovou destinaci, vyberete letadlo či vrtulník dle libosti, zjistíte cenu letu, rezervujete a letíte. Jak jednoduché! Poleťte s námi např. k moři do Chorvatska, na lyže do Rakouska nebo lázní v Maďarsku… Létáme moderními letadly a vrtulníky po celé Evropě.

www.aerotaxik.cz

Aeroweb.cz

Aeroweb.cz

Provozujeme nejnavštěvovanější letecký server pro piloty a zájemce o létání v ČR i na Slovensku. Zpravodajství ze světa létání, praktické články o létání, předpověď počasí, přehledy cen pilotních výcviků, pilotní testy, letecký bazar, katalogy letadel ke koupi a pronájmu, to a ještě více nachází od roku 2005 naši čtenáři na serveru Aeroweb.cz.

www.aeroweb.cz

Letecká škola AeroPrague

Letecká škola AeroPrague

Jsme schválenou výcvikovou organizací pro výcvik pilotů – ATO pod Evropskou leteckou agenturou EASA. Specializujeme se na výcvik pilotů na moderních letadlech. Získat u nás můžete pilotní výcvik od úplných začátků (PPL(a)/LAPL(a)/UL(a)) až po výcvik dopravního pilota ATPL(a). Půjčit si u nás můžete jedno z našich 12 letadel. Nepracujte a pojďte s námi létat! 🙂

www.aeroprague.cz

Letadlo VL3 Evolution

Letadlo VL3 Evolution

Oficiálně zastupujeme výrobce ultralehkých letadel VL3 Evolution společnost JMB Aircraft pro Českou a Slovenskou republiku. Letadlo VL3 je nejlepší letadlo ve své třídě ultralehkých letadel. S tímto moderním strojem jste např. u moře v Chorvatsku za 2,5 hodiny. Je to vážně rychlík 🙂 Přijďte se přesvědčit.

www.vl3.cz

Napište nám

    Kde nás najdete

    Jak se k nám dostanete?

    Letiště je dobře dopravně dostupné. Z Ostravy se na letiště dostanete během cca 30 minut. Letiště také obsluhuje několik spojů MHD přímo z Ostravy, Vsetínska a dalších míst.

    Podrobnosti o dopravě přímo z Vašeho bydliště velmi snadno zjistíte zde.