Vyhlídkové lety z Ostravy

Co můžete zažít v Ostravě?

Široký výběr nejlepších zážitků v Ostravě a okolí. Užijte se rodinný vyhlídkový let nad Beskydy nebo si zkuste pilotování letadla L – 410 na našem simulátoru.

Nejoblíbenější zážitky

Vyberte si z těch nejoblíbenějších zážitků v Ostravě! Prohlédněte si z ptačí perspektivy krásu Beskyd během vyhlídkového letu letadlem nebo při tandemovém paraglidingu.  Pro náročnější máme možnosti pilotování na zkoušku letadla či simulátoru letadla. Vybere si každý!

Velký okruh letadlem: Beskydy

Vyhlídkový let Beskydy z letiště Ostrava Mošnov

Nejoblíbenější trasa pro vyhlídkový let z letiště Ostrava Mošnov. 40 minut letu v letadle Cessna 172 Vám nabídne jedinečný pohled na Lysou Horu, Hukvaldy nebo třeba Štramberk. Rezervujte si svůj termín již dnes!

40 minut

letadlo Cessna 172

5 800 Kč

Pilotem na zkoušku: let na 60 minut

Pilotem na zkoušku - letiště Ostrava Mošnov

Zkuste si pilotovat skutečné letadlo Cessna 172. Jedinečný zážitek, kdy se dozvíte základní informace o pilotování, leteckých mapách, meteorologii a další důležité informace. Potom již sednete za berany a jdete létat!

3 hodiny

letadlo Cessna 172

8 900 Kč

Simulátor letadla L-410

Simulátor L410 na letišti Ostrava Mošnov

Jedinečná možnost pilotování na simulátoru letadla L-410 Turbolet v Ostravě. Simulátor se nachází přímo na letišti Ostrava – Mošnov. Zkuste si řídit toto oblíbené letadlo v bezpečí a na zemi 😊.

40 minut

letadlo L-410

3 200 Kč

Vyhlídkový tandemový paragliding Beskydy

Paragliding Beskydy - letiště Ostrava Mošnov

Pro milovníky adrenalinu a kouzelných výhledů je tandemový paragliding ideální volbou! Paragliding je zážitek na celý život, a jak ho jednou zkusíte, již Vás nepustí 😊. Zamluvte si termín již dnes.

1 hodina

3 300 Kč

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle:
+420 558 274 400